top of page

Oluline info

* Kuidas saab füsioterapeudi vastuvõtule tulla perearsti saatekirjaga?

Perearst saab kirjutada patsiendile füsioteraapiasse saatekirja. Saatekirjal peaks märgitud olema pöördumise põhjus, diagnoos. Perearst ei ole kohustatud määrama teraapiakordade arvu ega teenuse liiki (Tervsekassa lepingupartneri puhul). Esmasel kohtumisel saab teraapiate korduste arvu panna paika koos füsioterapeudiga.

Saatekirja paberkandjal patsient enam kaasa võtma ei pea, terviseandmed ja saatekirjad on füsioterapeudile nähtavad.

Esmasele visiidile tulles tuleks arvestada umbes 1h ajaga (st 2 teraapiakorda), kuna toimub anamneesi võtmine ja hindamine, mis võtavad tavapärastest teraapiatest rohkem aega.

Järgnevad teraapiad otsustatakse kas kuni 30min või kuni 60min.

Pärast teraapiaid esitab füsioterapeut Tervisekassale teenuste eest arve ning laeb kokkuvõtte Terviseportaali.

Oluline, et saatekiri oleks suunatud füsioterapeudi juurde, mitte füsiaatria/taastusravi arsti juurde.

Lisainfo: www.tervisekassa.ee

* Kas vastuvõtt toimub ainult eesti keeles?

Ei, vastuvõtule on võimalik tulla ka inglise keelt kõnelevatel klientidel. Vene keeles teeb vastuvõtte füsioterapeut Uljana Borodatšova.

* Mida teha, kui ma ei saa vastuvõtule tulla?

Kui mingil põhjusel pole võimalik kokkulepitud ajal vastuvõtule tulla, siis online broneerigut on võimalik tühistada või muuta 24h enne vastuvõtuaega broneeringusüsteemis. Vähem kui 24h tühistamisel või broneeringu muutmisel palume helistada infotelefonile 56266536 või kirjutada info.fyysal@gmail.com.

Samuti palume vastuvõtule mitte tulla haigussümptomitega ja sellest meile teada anda.

Ette teatamata või vähem kui 24h vastuvõttude tühistamise eest saadab ettevõtte automaatselt välja arve hinnakirja alusel (vastavalt kuni 30min või kuni 60min).

* Kas teil on võimalik soetada ka kinkekaarti?

Jah, kinkekaardi saab soetada koha pealt Rüütli 40a (massaaž, füsioteraapia, kaelavalu pakett). Kinkekaart kehtib 6 kuud.

Kinkekaardid on saadaval 10€, 20€ ja 50€ väärtustes.

* Kuidas saab vastuvõtu eest tasuda?

Nii tasulise füsioteraapia kui ka massaaži vastuvõtu eest on võimalik tasuda koha peal sularahas, kaardimaksega või läbi Stebby konto. Samuti olemas arve võimalus. Perearsti saatekirjaga patsientidele on füsioteraapiateenus tasuta.

* Kas vastuvõtule tulles peaksid kaasas olema sportlikud riided?

Vastuvõtule tulles võiksid seljas olla mugavad riided. Spordijalatseid eraldi kaasa võtta pole vaja. Ruumides on võimalik riideid vahetada.

* Kas erafüsioteraapiasse saab tulla ka teiste erialaspetsialisti saatekirjadega (nt ortopeed, taastusarst)?

Hetkel kahjuks teiste erialaspetsialistide poolt kirjutatud saatekirjadega erafüsioteraapiasse pöörduda ei saa (võimalik tulla tasuliselt). Tervisekassa tasub teenuste eest ainult perearsti saatekirjaga pöördujatele. 

* Kas vastuvõtule saab tulla ka ratastooliga?

Jah, asume esimesel korrusel. Paari trepiastme jaoks on olemas kaldpinnad.

bottom of page