top of page

SPETSIALISTID

image_123650291.JPG

Uljana Borodatšova

uljana@fyysal.ee

Füsioterapeut

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli füsioteraapia ning kehalise kasvatuse ja spordi eriala. Füsioteraapia eriala huvitas mind paralleelselt ülikooli ajal treeneriks õppides, kuna see kombineerib endas nii spordi kui ka meditsiini. 

Olen töötanud patsientidega ambulatoorses ja statsionaarses osakonnas haiglas. Töökogemus on olnud ka liikumisõpetajana lasteaias (sh erivajadustega lastega), sotsiaalses ja tööalases rehabilitatsioonis ning spordivaldkonnas (treenerina nii saavutus- kui ka harrastusspordis).

Olen olnud tippsportlane ning esindanud Eestit tiitlivõistlustel. 

Minu soov on läbi liikumise parandada inimese elukvaliteeti. Leian, et see on parim viis paljude haiguste ja vigastuste ennetamiseks.

Teenustega, mida osutan, saab tutvuda siin.

IMG_1891.jpg

Grete-Brit Kuusik

grete@fyysal.ee

Füsioterapeut

Olen omandanud füsioteraapia eriala Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis. Oman ca 10-aastast töökogemust
erinevate patsientidega kliinilises keskkonnas. Tööd füsioterapeudina alustasin statsionaarses
osakonnas, kuid praegu töötan juba mitmeid aastaid ambulatoorsete patsientide ja klientidega.


Minu jaoks on oluline vaimse ja füüsilise tervise tasakaal, mistõttu üritan alati läheneda inimesele
kui tervikule. Väärtustan aktiivset ja tervislikku eluviisi ning kaasan oma patsiente aktiivselt
raviprotsessi, et üheskoos nende elukvaliteeti parandada ja püstitatud eesmärgid saavutada.

 

Pean oluliseks elukestvat õpet ja enda teadmiste pidevat täiendamist.


Vabal ajal on minu üheks suurimaks kireks ratsasport, millega olen tegelenud suurema osa oma
elust.

Teenustega, mida osutan, saab tutvuda siin.

MPF_3805 1.jpg

Kelly Linnas

kelly@fyysal.ee

Füsioterapeut

Olen lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli füsioteraapia eriala 2017. aastal. Enim töökogemust oman haiglakeskkonnas töötamisel, kus olen omandanud väärtuslikke kogemusi mitmesuguste seisundite ja vigastuste ravimisel, olgu selleks siis kõikvõimalikud skeleti-lihassüsteemiga seonduvad valud, lihaspinged, liigesliikuvuse häired, traumade- ja operatsioonijärgne taastumine kui ka sundasenditest tingitud probleemid ning ülekoormusvigastused. Olen teinud koostööd ka sportlastega, olles nelja aasta vältel olnud jalgpallimeeskonna füsioterapeut. 

 

Lisaks füsioteraapia erialale olen ka sertifitseeritud personaaltreener. Personaaltreenerina mõistan liikumise tähtsust ja selle mõju üldisele enesetundele. Püüan inspireerida ka oma patsiente kaasama füüsilist tegevust oma igapäevaellu ning pöörama tähelepanu ka teistele tervisliku elustiili aspektidele.


Olen veendunud, et hea koostöö aluseks on suhtlus patsiendiga ning vastuvõttudel annan endast parima, et muuta patsiendi jaoks kogemus võimalikult meeldivaks.

Teenustega, mida osutan, saab tutvuda siin.

image_50397185.JPG

Madli Kanarbik

info@fyysal.ee

Füsioterapeut, asutaja

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala.

Oma füsioterapeudi tööd alustasin haiglakeskkonnas Haapsalus, kus tegelesin nii tugi-liikumiselundkonna probleemidega (selja-, kaela-, liigesvalud, operatsiooni- ja traumajärgne taastumine), peaaju kahjustusega patsientidega (traumad, insult, kasvajad) kui ka lastega (PCI, geneetilised haigused, spinaalne lihasdüstroofia, operatsioonijärgne taastusravi).

 

Töökogemus on olnud nii ambulatoorsete kui ka statsionaarsete patsientidega kliinilises keskkonnas, samuti tööalase rehabilitatsiooniga, beebide ja väikelastega ning eraklientidega eraettevõttes ja kodudes Tartus. Olen läbinud erinevaid koolitusi tugi-liikumiselundkonna ja laste füsioteraapia valdkonnas, psühholoogias. Pean tähtsaks enda pidevat koolitamist ja koostööd erinevate eriala spetsialistidega.

Oma töös proovin füsioteraapia protsessi kliendile võimalikult positiivseks kogemuseks luua. Minu jaoks on oluline individuaalne ja mitmekesine lähenemine ning usaldusväärse atmosfääri loomine.

Teenustega, mida osutan, saab tutvuda siin.

bottom of page